Imprezy firmowe

 

 

event - impreza firmowa, Kraków

 

 

Zapraszamy Państwa do aktywnego spędzania czasu wolnego z firmą BTA Wagabunda. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo kompleksową organizację szkoleń, konferencji oraz pikników firmowych. Imprezy firmowe pozostawiają niezapomniane wrażenia, a nad bezpieczeństwem czuwa grupa wyspecjalizowanych ratowników i instruktorów.

 

W ciągu ostatniej dekady opracowaliśmy i z sukcesem przepracowaliśmy liczne autorskie scenariusze zastosowań naszych pojazdów: począwszy od przejażdżek i prostych konkursów z nagrodami, skończywszy na pełnych emocji imprezach integracyjnych typu team building.

 

Imprezy organizujemy w kraju i za granicą. Nasz sprzęt jesteśmy w stanie dowieźć w praktycznie każde miejsce na świecie. Posiadamy dużą ilość własnego sprzętu, co pozwala nam zaspokoić najbardziej wyszukane oczekiwania klientów.

 

Opierając się o nasze doświadczenie profesjonalnie doradzimy, jak najlepiej wykorzystać możliwości sprzętu i terenu aby imprezy firmowe były udane i bezpieczne. 

 

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy ciekawy produkt na rynek – Segwaytoury dla firm. Na pojazdach Segway, rodem z powieści sciene fiction, zwiedzamy dowolne miasto w Polsce. 

 

Każdy projekt BTA Wagabunda jest realizowany z pełnym profesjonalizmem w oparciu o analizę grupy docelowej, co pozwala osiągnąć widowiskowy, niezapomniany efekt - dokładnie taki, jaki pragniecie Państwo osiągnąć.

 

Do Państwa dyspozycji pozostaje duża ilość sprzętu i ośrodków  w których urządzamy nasze imprezy firmowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

home     top