Rowery - wypożyczalnia

rowery - incentive

 

Posiadamy największą wypożyczalnię rowerów w Polsce. Na życzenie jesteśmy w stanie dostarczyć w dowolne miejsce w Polsce i Europie do 750 rowerów wysokiej klasy oraz rowery nietypowe, które przyciągają uwagę swoim wyglądem.

 

 

Wszystkie nasze rowery posiadają osprzęt Shimano, co gwarantuje bezpieczną, bezawaryjną i przyjemną jazdę. Podczas trwania imprezy zapewniamy pomoc merytoryczną oraz ciągły, fachowy serwis rowerów.

  

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do przewozu rowerów.  Bezpiecznie przewiezimy rowery własne i powierzone w dowolne miejsce na świecie.

 

Przyczepa do transportu rowerów - piętrowa

 

 Dotychczas organizowaliśmy Wyprawy Rowerowe po Polsce, Rosji - Zołotoje Kolco, Kamczatka; Indiach - Himalaje, Goa; EgipcieUkrainie - Krym, Włoszech - od Wenecji po Sycylię, Europie - Cyprze, Litwie, Finladnii, Estonii, Francji, Niemczech i wielu innych krajach. Organizujemy wycieczki rowerowe dla firm, instytucji, szkół, grup znajomych i wszystkich osób ceniących wypoczynek na dwóch kołach. 

  

Nasze biuro posiada duże doświadczenie w merytorycznym przygotowaniu i prowadzeniu imprez i rajdów rowerowych.  Uzyskujemy stosowne zezwolenia, doskonale współpracujemy z administracją publiczną, policją, strażą pożarną i innymi służbami niezbędnymi przy organizacji imprez masowych.  

 

Podczas imprez z udziałem rowerów organizujemy gry i zabawy, czuwamy nad szaloną i bezpieczną zabawą.

 

rowery dla firm - transport

 

home     top